Scotch and Soda stocklot wholesale

Scotch & Soda yra visame pasaulyje įžymus prekės ženklas, gaminantis drabužius, kurie tinka kiekvienai asmenybei. Šio prekės ženklo gaminiai yra detalizuoti, aukštos kokybės ir įperkami. Prekės ženklo Scotch & Soda dizaineriai niekuomet negaili laiko, kad užtikrintų aukštą drabužių detalumo kokybę. Jie investuoja į gaminius, kurie buvo įkvėpti amžinais klasikiniais ir vintažiniais stiliais.

Prekės ženklas Scotch & Soda buvo įkurtas 80-aisiais metais. 2001 metais, trys drąsūs, nauji įmonės vadovai susivienijo ir suteikė šiam prekės ženklui naują pradžią, kad sukurti tokį Amsterdame įsikūrusi prekės ženklą, kokį mes jį žinome šiandien. Po to kai prekės ženklo Scotch & Soda gaminiai buvo pakartotinai  paleisti į rinką 2002-ųjų metų pavasarį-vasara, Scotch Shrunk kolekcija buvo pridėta prie Pavasario-Vasaros drabužių linijos. Tokiu būdu vyrų stilius buvo išskaidytas į smulkesnius, jaunesnių brolių, sūnų dydžius. Tai buvo absoliučiai naujas požiūris į vaikų drabužius, buvo pasiektos dar neregėtos aukštumos. Tas pats buvo padaryta su mergaičių drabužiais ir šiandien ši kolekcija žinoma kaip R'Belle.

Dabar pasirodė unikali galimybė įsigyti prekės ženklo Scotch & Soda vaikiškų drabužių kolekcijas Shrunk ir R'Belle už patrauklią kainą. Čia Jūs rasite informaciją apie šį prekių pasiūlymą:images Scotch__Soda_lot_information.pdf

Tam, kad sužinotumėte papildomą informaciją, prašome užpildyti mūsų kontaktinę formą ir plačiau aprašyti užklausą 

photo4

photo3

photo2

photo1

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į KITAS MŪSŲ PUBLIKACIJAS