Per pastaruosius 9 metų, Brand Club sukūrė solidžią reputaciją didmeninės prekybos srityje kaip išskirtinių moteriškų, vyriškų ir vaikiškų drabužių tiekėjas.

Dabar Brand Club yra tinklas, kuris siekia Ameriką ir Europą, o viskas prasidėjo Lietuvos mieste Kaune, 2007 metais. Mes skubame tapti vienais iš geriausių madingų drabužių didmeniniu tiekėju Baltijos šalyse.

Visos mūsų prekės buvo įsigytos tiesiogiai iš gamintojų ar autorizuotų dilerių. Mes galime užtikrinti, kad patraukiame praeito sezono prekes iš mūsų tiekėjo pagrindinės rinkos, kadangi mes Siūlome kompetetingas kainas, greitai besikeičiantį prekių asortimentą, bei užtikriname prekių kokybės kontrolę..

KAIP MES DIRBAME SU MŪSŲ KLIENTAIS:

  • Randame prekes, kurių ieškote
  • Padedame pasirinkti tinkamą prekių asortimentą Jūsų rinkai
  • Patariame ir padedame su prekių tiekimu
  • Palaikome Jūsų logistininius poreikius

Mūsų įmonės pradžia prasidėjo nuo prekybos dėvėta apranga, avalyne, aksesuarais su partneriais iš Didžiosios Britanijos. Dabar Brand Club yra nuolatos auganti komanda ir prekių kokybiškė yra mūsų įmonės pagrindinė vertybė. Daug dirbant ir puoselėjant verslą, mes progresavom ir nuo šiol prekiaujame prestižinių prekinių ženklų apranga, avalyne, aksesuarais Rytų Europoje.

KURIANT GLOBALIUS SANTYKIUS

Tradiciškai, mūsų siekis buvo nepriklausomai prekiauti Baltijos šalyse, tačiau mūsų prioritetu taip pat tapo platesni prekybos ryšiai su partneriais mes investavome į žinias bei patirties įgijimą apie didmeninės bei mažmeninės prekybos poreikius. Didmeninė prekyba madingais drabužiais bei aksesuarais iš tiesų yra globali rinka ir mes nuoširdžiai galime pripažinti, kad džiaugiamės savo partneriais kiekviename regione.

Mes didžiuojamės savo troškimu pateikti kokybišką klientų aptarnavimą ir autentiškus drabužius bei aksesuarus savo vartotojams. Mūsų vizija išlieka ta pati – tapti dominuojančia didmeninės prekybos kompanija Baltijos šalyse ir visame pasaulyje.