Bendradarbiauti su Brand Club yra lengva ir mes nuolatos ieškome būdų kaip palengvinti bendradarbiavimą. Tai mes darom pasitelkiant aiškius prekybos reikalavimus. Prisijunkite prie daugiau nei 300 kompanijų, kurios pavertė Brand Club vienu iš savo didmeninės prekybos partneriu. Norint sužinoti daugiau apie tai, kaip įsigyti Tinkamą prekių asortimentą iš mūsų arba jį parduoti mums, apžvelkite šią informaciją.

APLANKYKITE MUS

Apsilankykite mūsų prekių salone, kuris atveria savo duris nuo 9 a.m Rytų Europos laiku (0700 GMT).  Tam, kad laiku atsakytume į Jūsų prašymus, dirbame visomis laiko zonomis.

NE DARBO METAS

Kadangi mes esame pasaulinio mąsto didmeniniai aprangos, avalynės, aksesuarų tiekėjai, esame pasiruošę bendradarbiauti su jumis ne darbo metu—susisiekite su mumis +37062063232 arba elektroniniu paštu info@brandclub.lt ir parašykite kada mums su jumis susisiekti. Jūs taip pat galite užpildyti mūsų kontaktinę formą. 

Brand Club siūlo konkurencingas kainas, nuolatos pildomą asortimentą bei griežtą kokybės kontrolę toms prekėms, kurias mes tiekiame. Mes Jus galime aprūpinti tomis prekėmis, kurių ieškote, taipogi patarti dėl teisingo prekių asortimento ir platinimo.

Mes suvokiame, kad laikas yra itin svarbus faktorius kuomet kalbama apie prekių pristatymą iš tiekėjo į parduotuves. Brand Club pasižymi efektyviu ir paprastu prekių pardavimo procesu. Mes siekiame įvykdyti Jūsų užsakymą kuo greičiau atsižvelgiant į visas taisykles, kurios užtikrina saugų, autentiškų prekių įsigijimą. 

KAIP SUMOKĖTI UŽ JŪSŲ UŽSAKYMĄ

Mes pateiksime Jums išankstinę sąskaitą, kad Jūs galėtumėte atlikti mokėjimą Jums patogiu būdu: banko pavedimu, escrow, Visa, debetine kortele, PayPal, Western Union ir čekiu.

Susisiekite su mumis dėl prekių sąrašo 

JŪSŲ UŽSAKYMO PRISTATYMAS

Jūs galite asmeniškai atsiimti savo užsakymą iš mūsų prekių salono arba mes galime organizuoti pristatymą. Mes taip pat galime parinkti patogiausią užsakymo pristatymo būdą. Jeigu Jūs norite organizuoti pristatymą patys, mes džiaugsimės galėdami bendradarbiauti su Jūsų pasirinktu kurjeriu.  

UŽSAKANT PAS MUS

1. Mes užregistruosime Jūsų kompaniją pas mus. Jūs taip pat nuolatos gausite informaciją el. paštu apie asortimento papildymą bei naujausius pasiūlymus.

2. Jeigu užsisakote el. Paštu ar telefonu, mes pateiksime Jums asortimento fotografijas bei aprašymus.

3. Mes pateiksime Jums užsakymo išrašą.

Jūsų prekės bus išsiustos kai bus gautas apmokėjimas už prekes. Prašome turėti  omeny, kad visos kainos pateiktos be pristatymo išlaidų. Mes galime organizuoti pristatymą Jums arba bendradarbiauti su Jūsų pasirinktu kurjeriu.

Užsakymai atlikti prieš 16:00, bus vykdomi tą pačią dieną ir įvykdyti kuo greičiau. Apsilankiusiems mūsų prekių salone, įmanomas pagreitintas užsakymo vykdymas prekes atsiimant pardavimo vietoje.

Susisiekite su mumis dėl prekių sąrašo 

Jeigu Jūs suinteresuoti savo asortimento pardavimu susisiekite su mumis ir pateikite kiek galima daugiau informacijos. Mums reikalingas pilnas asortimento sąrašas, asortimento fotografijos ir sezono katalogas, jeigu toks yra. Jeigu Jūs esate mažmenininkas, tarpininkas ar platintojas, pateikite autentiškumo įrodymą. Mes taip pat privalome žinoti ar drabužiai pasižymi kokiais nors apribojimais rinkoms, kuriose galimas pardavimas. 

TAPKITE TARPININKU

Mes laukiame prekybos agentų su darbo patirtimi, kurie galės pristatyti mus naujiems klientams. Mes ieškome specialistų su patirtimi dirbant su eksporto ir importo operacijomis, taipogi svarbu, kad tarpininkas būtų ankščiau prekiavęs Stock kategorijas apranga, avalyne, aksesuarais idmeninės prekybos srityje ir high-street sektoriuje su klientų duombaze. Prašome skambinti numeriu +37062063232  dėl papildomos informacijos.