Interneto svetainės naudojimo taisyklės

1. Taisyklės

 Naudodami šią svetainę Jūs sutinkate laikytis šių sąlygų ir nuostatų , galiojančių įstatymų ir reglamentavimų, taip pat prisiimate atsakomybę už pritaikomų įstatymų pažeidimą. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis ir nuostatomis, Jums neleidžiama naudoti šios svetainės ir Jūs sutinkate jos nenaudoti.  Materialai šioje svetainėje yra saugomi autorių teisių ir prekės ženklo įstatymo.

2. Naudojimo licencija

a. Leidimas laikinai atsisiųsti vieną Brand Club kopiją (informaciją ar programinę įrangą) yra išduodamas tik siunčiantis šią medžiagą asmeniniam, ne komerciniam naudojimui t.y tam, kad peržvelgti. Tai yra licencijos suteikimas, ne teisių perdavimas. Šios licencijos rėmuose Jūs negalite:

                              i. keisti ar kopijuoti medžiagos;

                             ii. naudoti medžiagą komerciniams tikslams ar viešam rodymui (komerciniam ar ne komerciniam);

                             iii. Mėginti pakeisti ar iškraipyti programinę įrangą pateiktą Brand Club interneto svetainėje;

                             iv. Pašalinti autorių teisių ar kitas Brand Club tinklalapyje esančias notacijas medžiagoje;

                             v. Perkelti medžiagą kitam asmeniui ar pateikti juos kitame serveryje.

b. Ši licencija bus automatiškai nutraukta jeigu Jūs pažeisite bet kurį iš šių apribojimų, todėl Brand Club pasilieka teisę nutraukti licencijos galiojimą bet kuriuo metu. Nutraukus licenciją, Jūs privalote ištrinti atsiustą medžiagą, nesvarbu ar tai elektroninė ar spausdintinė versija.

3. Pastaba

a. Duomenys Brand Club tinklapyje yra pateikti tokie, “kokie yra” ir tuo pagrindu,  kad jais galima naudotis, be jokių pristatymų arba suteikiamų garantijų (tiesiogiai arba numanomai nustatytuose teisės aktuose) tiek, kiek tai leidžiama įstatymų, įskaitant numatytas pakankamos kokybės, tinkamumo konkrečiai paskirčiai, teisių nepažeidimo, suderinamumo, saugumo ir tikslumo garantijas. Brand Club negarantuoja duomenų autentiškumo ar patikimumo naudojant juos šiame tinklapyje ar interneto svetainėse, kurios yra susijusios su šiuo tinklapiu.

4. Apribojimai

Jokiomis aplinkybėmis Brand Club atstovai nebus atsakingi dėl tolesnių nuostolių arba žalos ( įskaitant duomenų ar pelno praradimą, verslo nutraukimą), kuri kyla iš naudojimo arba negebėjimo pasinaudoti duomenimis, kurie yra pateikti Brand Club interneto svetainėje. Net jeigu Brand Club atstovams buvo pranešta apie įmanomą žalą asmeniškai arba raštiškai. Šie apribojimai gali būti Jums netaikomi, kadangi tam tikrose jurisdikcijose minėtų garantijų apribojimai ar atsakomybė už atsitiktinę žalą negalioja. 

5. Apžvalgos

Duomenys Brand Club tinklapyje gali pasižymėti techninėmis, gramatinėmis ar fotografinėmis klaidomis. Brand Club negarantuoja, kad visi interneto svetainėje pateikti duomenys yra teisingi, užbaigti ir atitinka duomenis. Brand Club atstovai gali pakeisti duomenų turinį šiame tinklapyje neperspėjus. Tačiau Brand Club nepasižada atnaujinti duomenų.

6. Nuorodos

Brand Club atstovai nėra apžvelgę visų tinklapių, susijusių su jų interneto svetaine ir nėra atsakingi dėl susijusių tinklapių turinio kokybe. Nuorodų buvimas tinklapyje nenumato patvirtinimo iš Brand Club atstovų. Bet kurių nuorodų naudojimas yra asmeninis vartotojo reikalas.

7. Tinklapi taisyklių pakeitimas

Brand Club gali pakeisti šias naudojimo taisykles be perspėjimo. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, Jūs sutinkate su dabartinę šių taisyklių bei sąlygų versija.

8. Įstatymo nuostatos

Į bet kokį pasikėsinimą į Brand Club interneto svetainę bus atsakyta vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais neatsižvelgiant į konfliktuojančias įstatymo nuostatas.

Bendros nuostatos ir taisyklės yra taikomos naudojant tinklapį.

Privatumo politika

Ši privatumo politika apibūdina kaip informacija apie Jus yra renkama, naudojama ir dalijama, kai lankotės arba pateikiate užklausas į "brandclub.lt" ("Svetainė").

Asmens duomenys, kuriuos mes renkame

Kai lankotės svetainėje, mes automatiškai surinksime tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos Jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, naršydami svetainę, renkame informaciją apie atskirus Jūsų tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrėjote, kokias svetaines ieškote ir informaciją apie tai, kaip Jūs bendraujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname "Informacija apie įrenginį" 

Surinkdami informaciją apie įrenginį naudodami šias technologijas:

 - "Slapukai" - tai duomenų failai, kurie pateikiami Jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima unikalų anoniminį identifikatorių.   Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

- "Žurnalų failai" sekti svetainės veiksmus ir rinkti duomenis, įskaitant Jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodų/ išvykimo puslapius ir datos / laiko žymes.      

- "Žiniatinklio švyturiai", "Žymos" ir "Pikseliai" yra elektroniniai failai, naudojami informacijai įrašyti apie tai, kaip naršote svetainę.

Be to, kai atliekate arba ketinate nusipirkti pirkinį, mes renkame iš Jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant Jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą ir mokėjimo informaciją (įskaitant kredito kortelių numerius, el. Pašto adresą ir telefoną). Šią informaciją mes vadiname "Užsakymo informacija".

Kalbėdami apie "Asmeninę informaciją" šioje privatumo politikoje, mes kalbame apie "Informaciją apie įrenginį " ir " Užsakymo informaciją ".

Kaip mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją?

Mes naudojame užsakymo informaciją Jūsų užsakymo, kurį pateikiate per svetainę, įvykdymui (įskaitant Jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, mes naudojame šią užsakymo informaciją:

Bendrauti su jumis;

Parodykite mūsų užsakymus dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo; 

Taipogi, atsižvelgiant į pageidaujamas nuostatas, su kuriomis esate pasidaliję su mumis, pateikti informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Mes naudojame surenkamą informaciją apie įrenginį, kad padėtume nustatyti potencialią  riziką ir sukčiavimą (Jūsų IP adresą) ir apskritai gerinti ir optimizuoti svetainei (pvz. Generuojant analizę kaip klientai naršo svetainę bei įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

Dalinimasis Jūsų asmenine informacija

Mes dalinamės Jūsų asmeninę informaciją su trečiais asmenimis, kad padėtų mums naudotis Jūsų asmenine informacija, kaip aprašyta aukščiau. Pvz, mes naudojame Joomla savo internetinėje svetainėje. Kaip Joomla naudoja Jūsų asmeninę informaciją galite paskaityti čia: https://www.joomla.org/privacy-policy.html. Mes naudojame Google Analytics, kad geriau suprastume kaip klientai naudojasi svetaine. Paskaityti kaip "Google" naudoja Jūsų asmeninę informaciją galite čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Jūs galite atsisakyti "Google Analytics" čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai mes galime pasidalinti Jūsų asmenine informacija, kad atitikti galiojančius įstatymus ir teisės aktus, reaguoti į teismo šaukimus, ieškinius ar kitą teisėtą informacijos užklausą.

Elgesio reklama

Kaip aprašyta pirmiau, mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti tikslinius skelbimus arba rinkodaros komunikatus. Daugiau informacijos apie tai, kaip tikslinės reklamos veikia, galite apsilankyti Network Advertising Initiative ( "NAI") mokomajame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:

FACEBOOK - https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

GOOGLE - https://www.google.com/settings/ads/anonymous

BING - https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Be to, galite atsisakyti kaikurių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance" portale: http://optout.aboutads.info/.

Nestebime

Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame mūsų svetainės duomenų rinkimo ir nesekame jei matome Nesekti signalą iš Jūsų naršyklės. 

Jūsų teisės

Jei esate europietis, turite teisę susipažinti su asmenine informacija kurią mes turime apie Jus ir paprašyti ją pakeisti, atnaujinti ar ištrinti. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis per toliau pateiktą kontaktinę informaciją.

Be to, jei esate Europos gyventojas, mes naudosime Jūsų informaciją, kad įvykdyti sutartis, kurias mes sudarėme su Jumis (pvz. Jei Jūs pateikiate užsakymą per internetinį puslapį), ar kitais būdais siekiant legalių verslo tikslų. Be to, atminkite, kad Jūsų informacija bus siunčiam ir už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.

Duomenų saugojimas

Kai pateikiate užsakymą per svetainę, Jūsų užsakymo duomenys bus saugomi mūsų įrašuose, išskyrus atvejus, kai Jūs paprašysite ištrinti šią informaciją.

Nepilnamečiai

Jei esate jaunesnis nei 13 metų, jums neleidžiama naudoti arba pateikti savo duomenis svetainėje.

Pakeitimai

Kartkartėmis mes galime atnaujinti šią privatumo politiką, pvz., Keičiant savo praktiką ar dėl kitų operatyvinių, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

Susisiekite su mumis

Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo praktiką, jei turite kokių nors klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@brandclub.lt arba paštu, naudodamiesi žemiau pateikta informacija:

[Ats: Privatumo atitikties pareigūnas]

Brand Club

R. Kalantos g. 34A, Kaunas, AL, 52494, Lietuva

Mes dirbame remiantis šiais principais tam, kad užtikrintume Jūsų asmeninės informacijos konfidencialumą, saugojimą ir išlaikymą.