Miss Sixty Įkurta 1991 metais, "Miss Sixty" susikūrė, kaip moteriškų džinsų prekinis ženklas. Miss Sixty netrukus įsitvirtino kaip tarptautinis ypač populiarus madingų prekių ženklas. Ypač vertinama dėl plačios džinsų pasiūlos ir unikalaus, bei originalaus stiliaus, kolekcijos sezonas po sezono iš kitų išsiskyria savo moterišku, gundančiu, moderniu ir ironišku stiliumi. Kolekcijose yra ne tik drabužiai, bet ir avalynės linija, aksesuarai, akiniai nuo saulės, papuošalai, kvepalai.

„Miss Sixty“ mergina  labai moteriška, seksuali, kerinti ir turinti kruopelytę ironijos. Drabužių linija skirta stilingai, jaunatviškai, mėgstančiai visur ir visada atrodyti originaliai, jaunai moteriai.

Ben Sherman Plectrum − išsiskiria gebėjimu derinti priešingas savybes derinant patogumą ir funkcionalumą, žaidžiant su modernia spalvų palete ir skiriant daug dėmesio detalėms. Ben Sherman PLECTRUM naujausioje kolekcijose rasite  užuominas į dvi jaunimo kultūras Modistų ir Rockerių.

Ben Sherman yra britų drabužių kompanija, kurianti daugiausia vyriškas kolekcijas tai − marškiniai, kostiumai, batai, aksesuarai ir kiti daiktai.

Aukšta kokybė, kruopščiai apgalvotos marškinių detalės nepalika abejingų. Per visą savo gyvenimą Ben Sherman siekė tobulybės ir nuolat ieškojo būdų kaip pakeisti supantį pasaulį. Jam pavyko paprastą fabrikėlį paversti klestinčia kompanija, sukurti prekės ženklą, kuris ir šiandien išlieka tarp populiariausių ir pasiekti, kad Ben Sherman marškiniai taptų išskirtinumo simboliu, juk „Ben Sherman“ kurti rūbai tiesiog  nepavaldūs laikui.

Nikelson - Olandų prekinis ženklas. Įkurtas 1985 Eddy Amann, Nickelson greitai tapo žinomu prekės ženklu turinčiu tikrą asmeninę istoriją. Iš pradžių kompanijoje įsitvirtino rinkoje kurdama vyriškų odinių striukių kolekcijas. 2003 metais sūnus Nikas Amann perėmė kompanijos vairą į savo rankas iš to ir kilo pavadinimas Nik el son − Nikas sūnus.

Nauja dizainierių komanda pakylėjo kompaniją į naują lygmenį kartu išlaikant senąjį NIKELSON įvaizdį, tačiau perkėlė prekės ženklą į visiškai naują lygį.
Nickelson kolekcija turi keturias skirtingas produktų grupes: vyrų, moterų, vaikų ir avalynės. Kiekviena produktų grupė atspindi kokybę, stilių ir tapatybę, kuri būdinga tik Nickelson; tai sportiškas, prabanga dvelkiantis, šiuolaikinės mados prekės ženklas, kuris yra autentiškas, stilingas ir atpažįstamas  dėl savo spalvingo dizaino.

Eleven paris − kompanija gimė 2003 metais iš noro sukurti miesto gatvės stilių. Eleven Paris prancūziškas prekės ženklas, kurio išskirtinumas rokeriškas moteriškumas išreikštas ramiose, tačiau sudėtingose kolekcijose. Platūs džemperiai poruojami su siaurais džinsais ir kariškais švarkais, o mini suknelės spinduliuoja moteriškumu. Šiuolaikinio roko įkvėpti drabužiai pasižymi naujovišku kirpimu ir ryškiais raštais. Yra išskirtiniai ir jaunatviški. Drabužiai permelkti maišto atmosferos ir laužo nusistovėjusias taisykles.